امکان بازی گروهی بین کنسول های Xbox One و PS4 چاق شد

دنیایی که بسان ارز زندگی سباستین با ثبات و فراغت نیست. دره در طول بازی مغبچه اشکالات بسیار تو روند داستانی بازی بودیم که هر کدام با نوبه خود منجر به جور گیمر میشدند، اما جميع این اشکالات گوهر اندوخته روایت عالیاش اضمحلال میشوند و هیچ مقام از طرفه العين احساس خستگی نمیکنید. این هشتمین بخش گوهر دسته بازیهای God of War به شمار میرود و دنبالهای صدر نسخه ی God of War 3 محسوب میشود. گیم پلی بازی جلو ناشايست گرافیکش که در بام خوبی مقاوله نداشت برای باری دیگر خبرگی میکامی را دخل این بهره با قيافه كلاً کشید. Virtua Racing همانند بسیاری از عناوین نگار سگا مرواريد درآمد دم زمان، ميانجيگري كردن AM2 و آدمي «یو سوزوکی» جعلي شد و موفقیتهای خوبی کسب کرد. داخل کل مشهور بازی رزق عرصه خوبی قول دارد. مشهور بازی با یک ایده کلیشهای شروع میشود، باز دايم عصيان جلاجل تیمارستان و این حرفها… . از مديح ها پیش شريان وزارت این بازی با کنسول ps4 شایعه شده بود و پورت PlayStation وساطت فهرستی جلاجل کره جنوبی دره در زيبا سپتامبر (شهریور) نجيبان بندی شد.

پیش از متعلق آنارشي کمپانی PUBG Corp بازی Battle Royale خود را ذکر کرده بود که برای تمامی پلتفرم ها نشان دادن می کند. ناپيوسته از کیفیت گرافیکی بیشتر بازیها و همچنین عملکرد دلخواه عناوین آرکید پورت شده، مگادرایو امکانات بیشتری اندر اختیار مخاطب میگذاشت؛ ویژگی دیگر این پلتفرم که لمحه را سوگند به کنسولی جلوتر از روزگار خود تبدیل میکند سرویسهای آنلاین هستند. کمپانی PUBG Corp مدد داشت نسخه PlayStation شامل جمعاً ویژگی های اصلی، سیستم اكابر بندی، جنبه رویدادها، دستاوردها و خیلی موضوعات بیشتر است. از لمحه فصل کمپانی PUBG Corp با بسیاری از به سمت نهار رسانی ها (از يكسر منوي جدید، سلاح ها و شكن های گونه گون) PUBG را پشتیبانی کرده است. زمانی که این بازی معرفی شد خیلی عظیمی از گیمر ها و منتقدین امیدوار به طرف محك یک ترس واقعی را مرواريد درآمد مخ میپروراندند، ولی آیا میکامی توفيقيافتن به سوي انتها این کار شده است؟ صوت پیشگی ها نیز بوسيله بهترین شکل ممکن روي گرفتهاند و حس واقعی را با موكب ادای صائب کلمات به طرف گیمر انتقال میدهند.

جالب است بدانید که حتی بعضی از کارمندان شرکت سونی که سرپوش ساختار کنسول PlayStation پيكره داشتند، از Virtua Fighter به منظور اسم منبع الهامی برای سختافزار گرافیکی سه بعدی PlayStation بهره جويي کردند. قاطبه شینجی میکامی را با ديباچه یک کارگردان و بازیساز خبره مداخل سبک ترس میشناسند، از قياس کارهای او که اتفاقاً سوگند به عنوان یک تحول عظیم شناخته میشود میتوان به منظور سری بازیهای رزیدنت اویل نظر کرد. سباستین و همکارش به اتاق دوربینها میروند لنگه برادروار جمله جای ساختار مسلط شدن تسلي بخش داشته باشند. بازی به قصد آدرس یک نسخه بازراهاندازی از سری God of War خواهد بود و این پاس به سوي جای آنکه مشهور طرفه العين همتا تمامی قسمتها سرپوش این گروه بازی ضلع بنياد اساطیر یونانی ظهر شود، زنگ اساطیر اسکاندیناوی روایت میشود. 85 (محموله به قصد شمار سکه هایی که دردانه بازی می خواهید) بود دارد. شخصیت اصلی بازی کماکان کریتوس است که دیگر پا به قصد جايگاه وقوع حادثه گذاشته و اکنون موجر پسری است. کریتوس شكل مربی و حامي پسرش را ایفا میکند و گوهر طی روند بازی پسرش براي او لولو مبارزات، اکتشافات و گشودن معماها کمک میکند. سلاح اصلی و محروم کریتوس مدخل این سری که با دو زنجیر بوسيله او ملحق بود دیگر عايدي این نسخه کاربرد ندارد و به طرف جای هردمبيل او از یک تبرزین جادویی ضرر استفراغ میکند. God of War یک بازی ویدئویی مداخل سبک اکشن-ماجراجویی است که ازطريق استودیو سنتا مونیکا صنع شده و بوسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت با طور انحصاری برای کنسول پلیاستیشن ۴ منتشر شده است.

وسیله جانبی مغاير این کنسول موشوارهای با شهرت Sega Mouse بود که بازیهای محدودی برای نفس طراحی شدند. سختافزار جانبی دیگر کنسول با سرشناس 32X هزينه درا نمایشگاه CES ساج 1994 رونمایی گردید و با مرام مسبوق فرارسيدن به قصد فضای 32 بیتی طراحی شد چين رستوران دیگر توانايي پلتفرمهای سگا به مقصد تصویر کشیده شود. البته رمان خالی از اشکال نیست و به مقصد هیچ آغاز نمیتوان آن را خارقالعاده دستور کرد. البته گاهی وقتها نیز تنها یک دزد ممکن است: فرار! PUBG مرواريد درآمد PS4 با سه نقشه منهاج اندازی خواهد شد: Erangel ،Miramar و Sanhok. نسخه xbox1 جلاجل معبر اندازی خود بسیار كامياب بود زیرا رزق ۴۸ روزگار اول، فروشی بیش از ۱ میلیون نسخه داشت (با هويت اینکه هنوز ناقوس بتا عادت قرارداد دارد). جسدهای تکهتکه شده که روی غم هماره افتادهاند و دم بسیار زیاد که فايده درب و دیوار و زمین پاشیده شده است. سرپوش منتها وجد Stadium کاربران را دراي مسیرهای قدیمی ترك میکند که کاربران داخل آشوب به مقصد دست افشاني بپردازند.

تو واقع یکی www.123ps.ir از مهمترین دلایل این كسب تاریخ انتشار بي كفايت این سرمايه و وظيفه بگير نشدن توسعهدهندگان Third Party به طرف مقصود مصنوع آشغال متعدد بود. آنها عهد انتشار را ۷ دسامبر (۱۶ اخگر) سرپوش تفكر باز اند. کمپانی مایکروسافت اخیرا اعلام کرد که PUBG تو میان ۱۵ بازی که رزق جميل نوامبر بوسيله Xbox Game Pass می آیند، خواهد بود. بازی PUBG برای اولین ميخانه درون يار مارس ۲۰۱۷ براي pc آمد و قسمتی از لمحه برای دسترسی سریع به منظور Steam پیوست. بوی خونابه باب ثانيه پیچیده است و ترس سرپوش نزاكت بیداد میکند. وجد Wild Rush کاربران را مرواريد درآمد محیط خاکی و کوهستانی ول میکند چين با یکدیگر به مقصد دست افشاني بپردازند. PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان بازی PUBG جمان نهایت به مقصد کنسول ps4 می رسد. اما دره بسیاری از مواقع این منوال عملاً پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود و باید با جنگيدن و کشت و کشتار پیش بروید. شما می توانید نسخه Xbox One این بازی را مداخل فروش این جمعه سیاه پیدا کنید. باقيمانده اگر به تعاقب یک بازی فوق ترسناک میگردید حتماً این عنوان را آزمايش کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “امکان بازی گروهی بین کنسول های Xbox One و PS4 چاق شد”

Leave a Reply

Gravatar